Studio Twin

40 mkw
pomieszczenia
dostepne benefity
Recepcja
Recepcja czynna w godzinach 7:00-21:00. Check-in po godzinie 21:00 odbywa się w oddalonej o 300 m Platinum Residence na ul. Grzybowskiej.
Wygodna lokalizajca
Biznesowe centrum Warszawy na Woli, bezpośrednio przy Placu Europejskim gdzie siedzibę mają największe międzynarodowe koncerny. Doskonałe miejsce dla poruszających się komunikacją miejską (metro, autobusy i tramwaje). Blisko Centrum miasta.
Przestronność
Apartamenty o powierzchni od 30 do 50 mkw zlokalizowane są w kameralnym ośmiopiętrowym budynku z zamkniętym patio. W Oxygen Residence dysponujemy łóżkami typu twin dla gości podróżujących z partnerami biznesowymi
Powietrze
We wszystkich apartamentach mamy otwierane okna, większość apartamentów posiada balkony. Wszystkie lokale są objęte bezwzględnym zakazem palenia.
Komfort akustyczny
Nasze apartamenty zapewniają komfort akustyczny nawet tym, którzy mają delikatny sen.
Wifi
Bezpłatny dostęp do wifi przy rezerwacjach bezpośrednich. Szybkość internetu zapewni możliwość oglądania programów w streamingu, korzystaj z niego bez ograniczneń!
Spotkania biznesowe
Dzięki doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Hilton, nasi Goście mają dostęp do nowoczesnego centrum konferencyjnego o powierzchni 3000 mkw, w tym salą Warsaw Hall o pow. 1400 mkw.
Udogodnienia
W budynku znajduje się restauracja oferująca smakołyki kuchni polskiej podane w nowoczesnych wnętrzach, gdzie również można zjeść śniadanie.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien którą lokalizację czy typ apartamentu wybrać? Potrzebujesz zamówić dodatkowe usługi przed przyjazdem?  Chcesz zadać dodatkowe pytania dotyczące Twojej rezerwacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.