Studio

20 mkw
pomieszczenia
dostepne benefity
RECEPCJA
Recepcja czynna 24h/dobę pozostaje do dyspozycji naszych gości.
WYGODNA LOKALIZACJA
Doskonała lokalizacja na Warszawskim Wilanowie, przy zjeździe z powstającej właśnie trasy S2.
PRZESTRONNOŚĆ
Trzygwiazdkowy hotel w Warszawskim Wilanowie, oferujący zarówno standardowe pokoje hotelowe z łóżkami typu twin, jak i miniapartamenty z aneksami kuchennymi
POWIETRZE
Wszystkie lokale posiadają klimatyzację. Na zewnątrz budynku znajdują się tereny zielone zachęcające do spędzania czasu na dworze.
KOMFORT AKUSTYCZNY
Nasze apartamenty zapewniają komfort akustyczny nawet tym, którzy mają delikatny sen.
WIFI
Bezpłatny dostęp do wifi przy rezerwacjach bezpośrednich. Szybkość internetu zapewni możliwość oglądania programów w streamingu, korzystaj z niego bez ograniczneń!
SPOTKANIA BIZNESOWE
Hotel posiada komfortowe zaplecze konferencyjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, dostosowany zarówno do kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych szkoleń.
UDOGODNIENIA
W hotelu znajduje się restauracja z włoskimi specjalnościami, maszyna vendingowa i bankomat. W odegłości kilkuminutowego spaceru kawarnie, restauracje nowoczesnego Wilanowa.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien którą lokalizację czy typ apartamentu wybrać? Potrzebujesz zamówić dodatkowe usługi przed przyjazdem?  Chcesz zadać dodatkowe pytania dotyczące Twojej rezerwacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.